Selena BG FANS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena BG FANS


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Уилоу Смит / Willow Smith

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
...Kaтii...
Admin
Admin
...Kaтii...


Брой мнения : 597
Join date : 19.03.2011
Age : 27
Местожителство : Сандански

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 5:59 am

Уилоу Смит е затрупана от работа и не й остава време за училище

Уилоу Смит / Willow Smith 9312_1300821631_m

Въпреки че е едва на 10 години, дъщерята на Уил Смит вече се е отказала да ходи на училище, тъй като по нейно мнение има много по-важна работа за вършене.

За разлика от връстниците си, Уилоу Смит имала далеч по-важни задачи от това да пилее времето си в четене на книги и учебници. Новоизлюпената звезда била толкова отдадена на кариерата си, че уроците й винаги оставали на заден план.

„Никога не ми остава време да отида на училище, защото или съм на турне, или съм някъде с баща ми”, разкри Уилоу Смит.

„Имам частен учител, който почти винаги пътува с мен, но обикновено имам много работа и не ми остава време да си науча уроците. Най-трудно ми е да наваксвам с математиката, защото всички мои съученици вече са много по-напред с материала от мен, тъй като те ходят на училище”, допълни още 10-годишната изпълнителка.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez-bgfans.bulgarianforum.net
...Kaтii...
Admin
Admin
...Kaтii...


Брой мнения : 597
Join date : 19.03.2011
Age : 27
Местожителство : Сандански

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 6:00 am

Дъщерята на Уил Смит жъне успехи с дебютния си сингъл

Уилоу Смит / Willow Smith 7290_1284214409_m

9-годишната дъщеря на Уил и Джейда Смит жъне невероятни успехи с дебютната си песен “Whip My Hair”.

Уилоу Смит издаде сингъла си едва преди няколко дни, а той вече е бил слушан над 2 милиона пъти от посетителите на сайта YouTube.

9-годишната звезда е подписала договор с лейбъла на Джей-Зи „Рок Нейшън”. Мнозина вече й предричат бляскава музикална кариера, а някои дори я сравняват с Риана.

Истината е, че Уилоу Смит има невероятен талант и шанс за изява. Благодарение на известния си татко, 9-годишната изпълнителка навлезе в света на шоубизнеса, още когато беше едва на 6 години – тогава тя участва заедно с баща си във филма “Аз съм легенда”.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez-bgfans.bulgarianforum.net
...Kaтii...
Admin
Admin
...Kaтii...


Брой мнения : 597
Join date : 19.03.2011
Age : 27
Местожителство : Сандански

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 6:01 am

Уилоу Смит е влюбена в Джъстин Бийбър

И дъщерята на Уил Смит не успя да устои на невероятният Джъстин Бийбър, въпреки че е само на 10.

Първата любов на малката певица Уилоу Смит не е коя да е, а тийн идолът Джъстин Бийбър. Източници споделят, че тя била като запленена от 16-годишния батко."Тя просто не спира да говори за Джъстин. Наистина си пада страшно много по него, а когато го види очите и грейват.", казват запознати.

Уилоу е решена да навлезе в музикалния бизнес и е на път да сбъдне мечтати си, след като постигна огромен успех с песента си "Whip my hair".
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez-bgfans.bulgarianforum.net
~ Ради
Голям фен
Голям фен
~ Ради


Брой мнения : 431
Join date : 07.04.2011
Age : 27

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 4:20 pm

Новата песен на Уилоу Смит е страхотна! cheers
Върнете се в началото Go down
Марти
Напредващ
Напредващ
Марти


Брой мнения : 139
Join date : 01.04.2011
Age : 25

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 2:55 am

Ами, мен не ме кефи много...
Върнете се в началото Go down
~ Ради
Голям фен
Голям фен
~ Ради


Брой мнения : 431
Join date : 07.04.2011
Age : 27

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 2:38 pm

Върнете се в началото Go down
~Desit0 ♥
Фен
Фен
~Desit0 ♥


Брой мнения : 335
Join date : 22.03.2011
Местожителство : Варна

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 2:51 pm

Не ,че нещо ,но за 10 -годишно момиченце се има за голямата работа. (така да се изразя).
Върнете се в началото Go down
~ Ради
Голям фен
Голям фен
~ Ради


Брой мнения : 431
Join date : 07.04.2011
Age : 27

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 3:19 pm

Божее мен си ме кефии. Smile
Върнете се в началото Go down
~Desit0 ♥
Фен
Фен
~Desit0 ♥


Брой мнения : 335
Join date : 22.03.2011
Местожителство : Варна

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 5:50 am

Върнете се в началото Go down
~ Ради
Голям фен
Голям фен
~ Ради


Брой мнения : 431
Join date : 07.04.2011
Age : 27

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 6:20 am

И тая е много яка. Уилоу Смит / Willow Smith 1146302721
Върнете се в началото Go down
iiv3nc3to0
Голям фен
Голям фен
iiv3nc3to0


Брой мнения : 624
Join date : 26.03.2011

Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 4:49 pm

И мен много ме кефи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Уилоу Смит / Willow Smith Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уилоу Смит / Willow Smith   Уилоу Смит / Willow Smith I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Уилоу Смит / Willow Smith
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena BG FANS :: Музика / Music :: Други / Other-
Идете на: